İsme Özel Harfli Kupa Bardak

 • Resim Yükleme 1
  0/1
 • Resim Yükleme 2
  0/1
 • Resim Yükleme 3
  0/1
 • Yazılcak Metin *
 • Notunuz
Güvenli Alışveriş

İsme Özel Harfli Kupa Bardak Kişiye ÖzelÜrün İçerği:
- Kupa Bardak Kişiye Özel Baskılı (360 baskıdır)
- Kupa Bardak Kutusu

Ürün Özellikleri:

 • Porselen Süblimasyon ultra beyaz kupa bardaklar %80 porselen %20 seramik malzemeden üretilmiştir UltraCoating AAA sınıftır.
 •  Bulaşık Makinesinde yıkamaya uygun. 


Şablon Seçme:
Beğendiğiniz Şablonu seçtikten sonra "Kişi İsmi" +  "Alfabe Harfi" + "Yazı Karakteri 5". Örneğin, Elif YILDIRIM + A + 1.
Eğer diğer tarafta farklı isim istiyorsanız belirtiniz.
Kupa Bardak sağ elinizde tuttuğunuzda, ilk isim olur, ikinci isim ise arka tarafa gelen isimdir. Bu gibi durumlarda, 1. Ayşenur YILMAZ (A) 2. +  Pınar YILMAZ - (P) +Yazı Karakteri şeklinde yazabilirsiniz. Kendiniz göre anlaşılması için notta belirtebilirsiniz. Önemli olan en hızlı şekilde doğru tasarımı oluşturmak.

Ek Bilgi:
- Kargolanma sürecincde, kutuyu patpat naylon ile sarılır. Ek olarak bir karton daha sarılır. Üzerinde Kırılır işareti olacaktır. 
Bu nedenle ürünü kargo görevlisi yanında mümkünse videosunu çekerek açıp teslim alınız.
- Üründe herhangi bir hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturunuz.

 

İşlem Süreci:

Sipariş geçtikten sonra, kayıtlı olan cep telefonu numarası ile whatsapp üzerinden iletişime geçilir. Seçmiş olduğunuz şablon üzerinde yazılarınızı ve var ise resimlerinizi değiştirilir. Resim olarak gönderilir, (Önizleme-Tahmini görünüm). 
Baskıya almak için onay alınır ve baskıya alınır.

 

1-2 iş günü içinde kargoya verilir. (Genelde ilk gün kargoya verilir)


GARANTİ/DEĞİŞİM/İADE

 
Ürünler özenle kontrol edilerek gönderiliyor.

Kişiye özel ürünlerde: Eğer ürün hasarlı gelirse değişim hakkına sahipsiniz. (%99.9 hasarlı gelmez) İade hakkına sahip değilsiniz. 

Standart Ürünlerde: Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde 12 ay garantili verilmektedir. İade hakkına sahipsiniz. Ürünü elinize ulaştıktan sonra 5 gün içinde iade etmeniz gerekiyor. İade kargo ücreti alıcıya aittir. (Eğer ürün kullanıldıysa ürün iadesi gerçekleşmez)

 

Farklı tasarım isitiyorsanız veya herhangi birşey belirtmek için "Notunuz" kısmından belirtebilirsiniz. (Bu işlem ortalama 1-2 gün içinde isteğinize göre tasarım yapılır)

Farklı sorularınız için whatsapp hattımızdan 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp: 0 553 893 38 32
Mail: [email protected]

TESLİMAT
 
 • Standart Ürünlerde  12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. (Yoğunluğa bağlıdır! bazı günler ertesi gün gidebilmektedir.)
 
 • Kişiye Özel Ürünlerde, tasarım onaylanan ürünler 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.  (Yoğunluğa bağlıdır! bazı günler ertesi gün gidebilmektedir.)
Not: Kişiye Özel Ürünlerde acil ise whatsapp hattımızdan durumu belirtiniz.
Whatsapp: 0 553 893 38 32

 

 

GARANTİ/DEĞİŞİM/İADE
 
Ürünler özenle kontrol edilerek gönderiliyor.

Kişiye özel ürünlerde: Eğer ürün hasarlı gelirse değişim hakkına sahipsiniz. (%99.9 hasarlı gelmez) İade hakkına sahip değilsiniz. 


Standart Ürünlerde: Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde 24 ay garantili verilmektedir. İade hakkına sahipsiniz. Ürünü elinize ulaştıktan sonra 5 gün içinde iade etmeniz gerekiyor. İade kargo ücreti alıcıya aittir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...